30.03.2020

«Подумайте головою!»: Кличко звернувся до киян через відмову від обсервації

Обсервація

Епідемія коронавірусу загрожує українцям. Влада закликає під час карантину залишатись вдома, а у Києві планують запровадити більш жорсткі обмеження щодо обсервації.

Віталій Кличко, мер міста, звернувся 30 березня до жителів. Він зазначив, наскільки важливо дотримуватись правил карантину.

За словами чиновника, кияни не повинні під час карантину влаштовувати пікніки, прогулянки містом, а також організовувати тусовки та різноманітні подорожі. Все це загрожує здоров’ю. Якщо такі дії продовжуватимуться, жителів столиці очікує катастрофа.

Реальну загрозу від поширення коронавірусу деякі кияни усвідомити не здатні й досі. Вони порушують норми і правила під час карантину, не бажають йти на обсервацію. Влада має намір більш жорстко карати порушників. Загалом штрафні санкції передбачають виплати до 34 тисяч гривень за порушення умов карантину.

Кличко зазначив, що вірус вражає не тільки літніх людей. Дуже багато молоді також вже є заражені небезпечним захворюванням. Деякі пацієнти дещо старші за 30 років. Наразі вони перебувають у важкому стані. Це підтверджує той факт, що захворюванням можуть заразитись не тільки літні люди.

«Припиніть перебувати в ілюзіях і осягніть реалії!», – заявив мер столиці.

Кроки щодо самоізоляції дозволять зберегти життя громадян по всій країні. Тільки дотримання жорстких умов карантину допоможе врятувати життя людей. Спілкування з родичами, а також похід до близьких та знайомих заборонено. На вулицях патрулям дозволено застосувати всі превентивні заходи щодо тих, хто не намагається дотримуватись правил, а також може заразити інших. У разі доведення навмисного зараження інших, на законодавчому рівні українські парламентарі погодились ввести кримінальну відповідальність.

Під час заходу було названо й статистику щодо інфікованих коронавірусом на території столиці:

Голосіївський – 14; Дарницький – 13; Деснянський – 4; Дніпровський – 2; Оболонський – 6; Печерський – 27; Подільський – 5; Святошинський – 8; Солом’янський – 16; Шевченківський – 7.

Нагадаємо, станом на 30 березня у місті підтверджено 102 випадки діагнозу захворювання на COVID-19. За останню добу всього заразились цим захворюванням 20 людей. На сьогодні в Україні офіційно підтверджено 480 випадків. У різних країнах світу офіційно зафіксували 722 435 випадки інфікування коронавірусом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.