17.03.2021

“Питання кількох днів”: Кличко висловився щодо закриття Києва на локдаун

Карантин в Києві посилять та ймовірно запровадять локдаун. На території української столиці вже за декілька днів можуть запровадити найсуворіші обмеження.

Статистика щодо показників захворюваності погіршується. Про це 17 березня в етері одного з українських телеканалів повідомив Віталій Кличко.

Чиновник зазначив, що додаткові карантинні обмеження допоможуть стримати поширення COVID-19 серед жителів мегаполісу. Прокоментував політик й можливість повернення до карантину вихідного дня. Він зазначив, що влада розглядає різні заходи та обмеження, але карантин може вводити виключно уряд України.

Зі слів Кличка, динаміка залишатиметься загрозливою, якщо не ухвалювати важливих рішень. Наразі влада міста розглядає усі варіанти щодо посилення заборон.

Мер Києва звернувся до уряду та закликав розширити перелік протиепідемічних обмежень. Він сподівається на дію обмежень у “помаранчевій” зоні.

Раніше школярка Євгенія-Анастасія Рудик змогла перемогти у міжнародному конкурсі. Дівчина запропонувала математичний аналіз, за допомогою якого фахівцям вдасться налагодити та організувати логістику під час пандемії.