27.03.2021

Пандемія COVID-19: Степанов назвав умову зупинки транспорту в Україні (Відео)

Епідемія коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні триває. У різних областях склалася катастрофічна ситуація із кількістю хворих.

Наразі дуже важливо дотримуватися карантинних обмежень. Про це повідомив Максим Степанов, міністр охорони здоров’я, в етері “Свобода слова Савіка Шустера”. Відео випуску опублікували 27 березня на “Ютьюбі”.

Чиновник розповів, що ситуацію контролюють фахівці МОЗ. Питання щодо зупинки транспорту у державі наразі тільки обговорюють. Такий варіант можливий у разі погіршення епідеміологічної ситуації. Кабмін окремою постановою може ухвалити відповідне рішення.

Степанов наголосив, що зараз дуже важливо дотримуватися карантинних обмежень. З його слів, головне це не допустити колапсу медичної системи в країні. Голова відомства зауважив, що тема локдауну обговорюється, але наразі влада повинна балансувати між епідеміологією і життям країни, бізнесом.

Раніше карантин посилити на території Києва. Мер столиці Віталій Кличко зазначив, що запровадження найсуворіших обмежень допоможе зберегти тисячі життів.