03.07.2023

НКРЕКП скасувала рішення щодо підвищення тарифів на воду

вода пляшка

Тарифи на воду у Києві наразі не підвищуватимуть.

Підвищення тарифів на воду у Києві та інших містах наразі не буде, але до цього питання згодом можуть повернутися. На сайті НКРЕКП повідомили подробиці.

Рішення від 29 червня 2023 року було скасовано. Усі члени Комісії, що розглядали питання, одноголосно підтримали ініціативу.

Згідно з попереднім рішенням, тарифи на послуги планували підняти 34 водоканали. Це планувалося зробити з 1 липня 2023 року, що спровокувало б підвищення відповідних тарифів у середньому на 32%.

Регулятор вирішив розпочати консультації з Кабміном стосовно реалізації правильного рішення. Фахівці сподіваються, що це дасть забезпечити фінансовими ресурсами з бюджету для компенсації необхідних механізмів.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський нагадав, що Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський висловився проти підвищення тарифів на воду. Це й виявилося підставою для того, щоб регулятор скасувати попередню ініціативу.

Нагадаємо, раніше представник КМДА прокоментували дефіцит пального у Києві. Чиновники наголосили, що це тимчасово явище.