30.01.2021

Негода на Київщині та Україні: у ДСНС попередили про ожеледицю на дорогах

Негода на Київщині

Ожеледиця та невеликий сніг на Київщині фіксуються 30 січня. Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попереджають щодо виникнення небезпечної ситуації на дорогах.

Показники термометра показують 0-2 морозу. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Фахівці зазначають, що на трасах області склалася достатньо складана ситуація. У ДСНС закликали громадян дбати про безпеку та зайвий раз не виїздити без потреби.

Спостерігаються негода й у інших областях країни. Обмеження для вантажівок залишилися на території Одеської області. Саме у південних областях та на Закарпатті фіксують переважно дощі. Це створює негативну ситуацію на дорогах.

Рятувальники залучили до відповідних заходів із ліквідації наслідків негоди 1,2 тисяч особового складу. Загалом задіяно 950 одиниць техніки. Це дозволяє вчасно реагувати на ситуацію на головних магістралях.
Повноцінний рух автобусів і вантажівок було заблоковано.

Обмеження залишилися на трасах Київ – Одеса, Одеса – Рені та Одеса – Кучурган.В Одеській області виникла найгірша ситуація. У снігових заметах застрягли близько сотні вантажівок. Хуртовина спровокувала низьку інтенсивність руху. Фахівці перекрили одразу дві дороги державного значення.

Раніше стало відомо, що у Карпатах у жовтні вперше температура повітря опустилася нижче нуля.