23.01.2022

Не працював під час пандемії: термінал F відкриють у Борисполі

В Борисполі відкриють термінал F, який не працював всю пандемію. В аеропорту пояснили, що ставки зборів по відкритому терміналу будуть такими само, як і в терміналі D.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” обіцяє почати у новому терміналі рейси з 27 березня, тобто вже названа чітка дата початку сезону. Про це повідомили у пресслужбі 23 січня.

Повідомляється, що 13,1 млн пасажирів заплановано до обслуговування на поточний рік. Це означає, що в найбільш завантажені періоди пропускна спроможність терміналу D не справлятиметься з кількістю пасажирів, тому потребуватиме додаткового терміналу.

Тому управлінням аеропорту було прийняте рішення розпочати знов роботу терміналу F. В ньому обслуговуватимуть пасажирів лоукостерів та авіакомпаній, котрі здійснюють прямі рейси. Перемовини вже ведуться с багатьма компаніями, але переліку поки ще нема, згодом він буде опублікований прес-відділом аеропорту.

Раніше термінал F закрили 2 роки тому через світові умови галузі, коли було скорочено всі міжнародні рейси, а країни закрито.
Тоді термінал F обслуговував лоукостерів Ryanair та SkyUp. Тут нема телетрапів, але можна здійснювати пішу посадку. Це скорочує час посадки та економить кошти на трансфер пасажирів.