10.10.2020

Натягав сомів: жадібного рибалку оштрафували за порушення вилову на Київському водосховищі

Правила рибальства порушив громадянин під час вилову на Київському водосховищі. Суддя Козелецького районного суду оголосив вирок порушнику.

Державі заподіяні збитки в розмірі 3 893 гривень, штраф – 340 гривень та судові витрати – 420,40 гривень. Подробиці здійснення правопорушення повідомили 10 жовтня у пресслужбі Управління Держрибагентства у Києві та області.

Патрульні встановили, що чоловік за допомогою спінінга добув 15,5 кг риби. Добову норму вилову він перевищив на 12,5 кг. При відповідній перевірці було зафіксовано, що у нього в човні 9 екземплярів сома та 2 екземляри плоскирки.

Фахівці відомства нагадали, що правил рибальства варто дотримуватися у будь-який сезон року. З човна або берега дозволено рибалити вудками усіх видів. Загальна кількість гачків допустима у кількості не більше п’яти на рибалку та спінінгом, який застосується із блешнею.

У відомстві нагадали, що на території держави норма вилову на добу становить 3 кг (або один трофей), раків – 30 шт. У разі перевищення застосують штрафи.

Раніше стало відомо, що на вулиці Казимира Малевича у Києві було зафіксовано стрілянину. Мотоцикліст відкрив стрілянину по перехожим. Зловмисника затримали поліцейські.