20.09.2020

“Нас чекає генеральне прибирання”: Верещук пообіцяла киянам радикальні зміни після перемоги на виборах мера

Ірина Верещук вважає, що у столиці потрібно провести кардинальні зміни. Кандидатка від “Слуги народу” на посаду мера Києва, висловилася щодо своєї майбутньої участі у місцевих виборах.

Київ чекає “генеральне прибирання”. Про це 20 вересня депутатка заявила в Київському національному університеті ім.Т.Шевченка під час представлення столичної команди “Слуги народу”.

Вона зазначила, що у жовтні громадяни отримали шанс виправити грандіозну помилку. Політикиня переконана у необхідності змін. Виборці повинні згуртуватися і змінити владу в Києві. Верещук закликала мешканців мегаполісу допомогти провладній команді.

На заході також було оголошено, що Євгенія Кулеба, дружина голови МЗС Дмитра Кулеби, буде першим номером. Це відбудеться у тому разі, якщо “Слуга народу” набере хоча б 5%. Представники пропрезидентської політичної сили сподіваються на довіру киян та високі показники на виборах.

Раніше стало відомо, що Віталій Кличко на виборах очільника столиці може отримати 43,6%. Ірина Верещук має тільки 6,9% електоральної підтримки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.