06.12.2020

Народна артистка України Людмила Монастирська виступила на сцені Національної опери

Людмила Монастирська, Народна артистка України, дала концерт 3 грудня. Яскраві сторінки італійської опери прозвучали на сцені Національної опери України.

Неабияке акторське та вокальне обдарування оцінили українські шанувальники цього напрямку у музиці. На сайті опери 6 грудня повідомили подробиці.

Численні титули та відзнаки не завадили примадонні виступити на сцені. Київські меломани були раді почути чудові інтерпретації в операх Джакомо Пуччіні Джузеппе Верді. В умовах пандемії сезон ускладнився, але все ж слухати повноцінні оперні вистави можна й в онлайн-режимі.

Італійська опера XIX століття стала основною темою у програмі. Від епохи бельканто до знаменитих шедеврів Верді та веризму українці змогли побачити.

Концерт розпочався Молитвою Норми Casta Diva. Висока майстерність співачки у володінні кантиленою та надзвичайний вокал демонструють характерні для епохи бельканто риси.

Раніше стало відомо, що зимову локацію на території столиці планують відкрити за мотивами за мотивами книг і фільмів про Гаррі Поттера. Грандіозну локацію організатори вирішили запустити у Києві 6 грудня.