27.03.2021

Начальник частини ДСНС Артур Моркотенко “присвоїв” звання майора коту Чівасу (Світлини)

Кіт Чивас у Києві отримав спеціальне звання. Безпритульного пухнастика забрали з під’їзду.

Тварина отримала звання майора від Артура Моркотенка, керівника частини спеціальних рятувальних робіт. Відповідні світлини 27 березня опублікували у пресслужбі Головного управління ДСНС України у місті Києві.

Кошеня і рятувальник зустрілися 28 січня 2021 року. Саме у цей день колега по службі забрав його з будинку, куди підкинули котика. У соціальних мережах було вказано, що тваринка замерзає та не отримує харчів. Мешканці під’їзду байдуже реагували на присутність Чіваса. Чоловік відреагував на допис у Фейсбуці” та вирішив оселити котика у себе.

Пухнастик вже отримав добру і люблячу родину, догляд, а також одяг рятувальників. Чівас живе в кабінеті свого рятівника. У вільний від виконання службових обов’язків час тваринка вільно гуляє територією частини та спить у лотку для паперів.

Фахівці ДСНС сподіваються, що ця історія надихатиме й інших громадян на такі вчинки. Милосердя, взаємодопомога, а також дбайливе ставлення до тварини допоможуть у часи світової біди людям знайти необхідні позитивні емоції та зрозуміти сенс буття.

Пресслужба ДСНС

Раніше влада Києва закликала киян долучитися до створення Центру гуманного поводження з тваринами. Установа дозволить вирішити питання безпритульних тварин у столиці.