06.12.2020

На Київщині випустили майже 10 тон коропів та товстолобів (Фото)

Білоцерківське верхнє водосховище, що розташоване на річці Рось, поповнилося десятками тисяч екземплярів риб. Коропи та товстолоби запустили у водойму.

Громадяни, які дбають про природу, випустили 9 тонн 100 кілограмів молодої риби. Про це 5 грудня повідомили у пресслужбі Держагенства рибного господарства Києва та Київської області.

Поблизу села Трушки було вселено 66 тисяч товсто лобів. Також у водойму запустили 5 тисяч білих амурів та 20 тисяч коропів. Близько 100 грамів – середня вага однієї молодої риби.

Фахівці пояснили, що відбулося 100-відсоткове зариблення. У 2021 році очікується наступне вселення малька у водойму. Такі заходи та ініціативи тільки покращать біорерурс та природний баланс на водоймах та річках Київщини.

Нещодавно на території Києва у Десенку випустили понад 3 тонни риби. Рибалки перед початком зариблення почистили дно. Їм вдалося навіть знайти під Північним мостом та знайшли автомат Калашникова зі складним прикладом.

Раніше стало відомо, що двоє браконьєрів на Канівському водосховищі ловили варварським знаряддям судаків. Фахівці зафіксуваи порушення законодаства.