02.07.2023

На флагштоку КМДА замайорів Військово-Морський Прапор ЗСУ(фото)

прапор вмс україни

2 липня 2023 року відзначається День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Свято сьогодні у значній частині наших військ.
Українці 2 липня день ВМС відзначають з розмахом. Поблизу будівлі КМДА у Києві здійняли стяг Військово-Морський Прапор ЗСУ. Про це поінформували на сайті державної структури.

Представники місцевої влади зазначили, що 105 років відбулася визначна подія, яку модна назвати початком становлення українського флоту. Саме тоді кораблях Чорноморського флоту та у Севастопольській фортеці урочисто було піднято українські прапори та Військово-Морський Прапор Української держави. Згодом більшовики зруйнують країну, алое все ж початок було закладено.

День Військово Морських Сил України

Військово-Морські Сили виконують цілий спектр завдань. Наразі українські моряки, попри знищення більшості військових суден, намагаються й надалі захищати берегову лінію України від зазіхань російських загарбників. Під час війни з росією підрозділи ВМС активно залучені до відбиття збройної агресії проти української держави.

Нагадаємо, у 2022 році українці зуміли потопити певну кількість російських військових суден. ВМФ РФ на Чорному морі втратив ще один корабель “Адмірал Макаров”.