23.01.2022

Морпіхи перевірили боєготовність механізованих частин та реактивної артилерії на Херсонщині та Одещині (Фото, Відео)

Захисники України готові простояти російським загарбниками. На Одещині та Херсонщині морська піхота навчалася протистояти удару з моря та окупованого Криму.

Механізовані частини та реактивна артилерія здійснили успішні ураження цілей. Про це 23 січня повідомила пресслужба 28 бригади.

Військові змоделювали ситуацію наступу морських збройних сил на узбережжя Херсонщини. Процес протидії атакам включав у себе координацію та взаємодію різних за призначенням бойових одиниць. Наприклад взаємодію важкої техніки, та артилерійських установок з легкими підрозділами.

Учасники навчань відкрили умовний вогонь по умовним цілям із зброї дальньої дії. По словам офіцерського складу, бійці якісно виконали поставлене завдання, та достатньо швидко розгорнули всі необхідні артилерійські установки.

Організатори змоделювали наступи змішаних сил супротивника, що включали в себе різну бронетехніку, морські та сухопутні одиниці. Артилеристи задовільно скооперувалися із навідниками і, при постійних змінах точок дислокацій ворожих сил, достатньо швидко відпрацювали зміну вогневих точок та точок обстрілу.

 


Раніше морські авіатори відпрацювали ураження водних цілей авіаційними бомбами у Чорному морі.