09.07.2023

“Ми не виключаємо”: у Міноборони оцінили ймовірність повторного наступу на Київ

Українські війська організували потужну оборону на північних кордонах України для протидії ймовірному наступу росіян.

Російські загарбники прагнуть знищити українців, тому можуть вдатися до абсолютно безглуздих дій, як то повторний наступ на Київ. Подробиці повідомив Олександр Павлюк, перший заступник Міністра оборони України, в етері телемарафону, повідомляє Армія Inform.

Українські війська готуються різних варіантів дії. Військовий наголосив, що оборона на північному напрямку дуже потужна, багатоешелонована.

“Варіантів для здорового глузду немає ніяких”, – пояснив генерал-лейтенант.

Павлюк нагадав, що у лютому 2022 року російські окупанти вже здійснили такий крок, але результат був для них плачевний.

“Ну, перемелемо ще декілька тисяч, якщо вистачить безумства у їхнього лідера знову таку спробу вчинити”, — сказав Олександр Павлюк.

Російське вторгнення на територію України в лютому 2022 року

Війська Росії 24 лютого 2022 року відкрити вторглися на територію нашої держави. Загарбники намагалися столицю та рухалися у інших напрямках. Згодом вони програли битву за Київ. Під час окупації Київщини, яка тривала до останніх чисел березня, росіяни масово вбивали цивільних.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що столиця України отримала надійний захист від атак Росії, які загарбники здійснюють останнім часом, використовуючи ракети. Він наголосив, що інші міста України також будуть найдімо захищені, а робота у цьому напрямку триває.