22.08.2020

«Мені не байдуже»: ймовірний кандидат у депутати до Луцької міськради Руслан Товстенюк назвав причину своєї політичної діяльності

Вибори до місцевих рад в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року. Увагу привернув праймеріз місцевої команди міста Луцька «Свідомі», громадського руху на чолі з Андрієм Покровським. Ми вирішили поспілкуватись особисто з одним з учасників «проєкту», з членом команди та потенційним кандидатом у депутати до Луцької міської ради Русланом Товстенюком.

 • Руслане, доброго дня.
 • Доброго.
 • Ваша основна ціль, як потенційного депутата, або для чого ви вирішили займатися політичною діяльністю?
 • Мені не байдуже. Мені просто не байдуже. Я Лучанин, бачу та знаю проблеми міста. Про «популізм» говорити не буду, поговоримо краще про проблеми так би мовити, які всі бачать з вікна своїх квартир.
 • Як ви бачите роботу Луцької міської ради при можливому обранні вас депутатом?
 • Знаєте, я працював у виконавчому комітеті Луцької міської ради з 2014 по 2018 роки у підрозділі, який сьогодні має назву Департамент муніципальної варти. При роботі були певні організаційні проблеми, тобто декілька підрозділів ЛМР виконували одну функцію. Спочатку на це увага не звертав. Згодом, помітив, що у робочому «ланцюжку» хтось зайвий. Команда Покровського має на меті змінити місто на краще та проводить свою кампанію без критики «попередників». Критикувати нікого не буду. Відповім на питання просто, без емоцій, хоча я є емоційною та імпульсивною людиною.
 • Ви казали про проблеми, які всі бачать з «вікна». Готові розповідати?
 • Це загальний стан благоустрою. Елементарна чистота. Стан певних дворів, вуличок, провулків, доріг та особливо дворів це сумна тема. За останні роки, чомусь, у Луцьку практикують «шаховий ремонт», тобто, одну частину вулиці ремонтують, іншу ні, одну частину дороги ремонтують, іншу ні, один двір ремонтують, інший ні. На мою думку, це створення видимості роботи. Показова статистика.
 • Можливо на ремонт не вистачає коштів?
 • Місто можна порівняти з підприємством. Якщо підприємство несе збитки, треба встановити причини. Якщо причина збитку це витрати, отже їх потрібно скоротити. Все просто, економія це наш прибуток. У Луцьку немає голови, проте є в.о. голови, радники та помічники в.о. голови, які утримуються за кошти бюджету. Навіть без калькулятора при аналізі ринку можемо порахувати, що при скороченні цих посад, громада буде мати дитячі та спортивні майданчики у багатьох подвір’ях. Самі подивіться їхні декларації по ЗП та гляньте ціни на продукцію місцевого виробника даних конструкцій. Монтаж здійснюється ДЖКГ, це їхня робота. Наступне – реорганізація структурних підрозділів ЛМР. Як наслідок, матимемо значну суму коштів, які можемо направити у необхідні сфери. Все просто.
 • У Вас виникали труднощі під час праймеріз?
 • Дякую, що запитали. Труднощів як таких не було. Проте, ще не розпочавши офіційної кампанії, без роботи на місцях, без обговорень з громадою нагальних проблем та шляхів їх вирішення, без реальної громадської роботи станом на сьогодні маю «особистих доброзичливців». Була поширена інформація у соцмережі “Фейсбук”, що нібито я 5 років тому напідпитку збив людину на БМВ х5, втік з місця події та на наступний день «рішав» це питання. Після декількох днів розмов з родичами, друзями та знайомими по даній темі вирішив розібратись, так як є поняття «образа» та поняття «наклеп». Враховуючи, що я не спав нормально декілька днів, аналізував отриману інфу, думав як вирішити це питання в законний спосіб, після консультації з адвокатом, за порадою та за підтримки свого товариша, звернувся до ГУНП у Волинській області з метою отримання офіційної інформації щодо притягнення мене до кримінальної та адміністративної відповідальності. Найсмішніше було, що ні я, ні мої близькі в тому числі друзі, ніколи не мали саме БМВ х5, а посвідчення водія отримав у 2018 році. У відповіді чітко зазначено, що інформація про притягнення мене до адміністративної та кримінальній відповідальності у базах МВС– відсутня. Поширена інфа – наклеп. Згодом з’явився ще й «персональний бот». Зробив для себе висновок, що є особи, які зацікавлені в тому, щоб я навіть не став не те, що депутатом, а навіть кандидатом у депутати. А це є стимул.
 • Дивитесь на годинник. Поспішаєте?
 • Маю ще одну зустріч.
 • Можете ще від себе щось додати?
 • Влада повинна діяти виключно в законний спосіб та метод, іншого не дано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.