23.01.2022

Майже 170 спецавтівок чистять дороги: у Кличка активізували боротьбу з наслідками снігопаду у Києві

Влада Києва усуває небезпеку для водіїв та пішоходів через опади. Загалом 169 спецавтомобілів чистять дороги, тротуари та мости від снігу.

Як влада Києва усуває небезпеку для водіїв та пішоходів через опади. Про це у пресслужбі КМДА повідомили 23 січня.

Снігопад та ожеледиця змусили столичну владу активізувати понад сотню одиниць техніки. За словам комунальників, дані стихійні обставини створюють серйозну небезпеку на дорогах та підвищують вірогідність виникнення ДТП.

Для запобігання нещасних випадків було відправлено більше одної сотні одиниць снігозбиральної техніки, яка почала прибирання снігу та ліквідацію ожеледиці, спочатку на найнебезпечніших ділянках дороги.

Також відбулась обробка пішохідних зон, тротуарів та сходів. Комунальники використовують сіль, пісок, та інше покриття, що забезпечує необхідне щеплення з дорогою.

Синоптики прогнозують зменшення снігових опадів, а от ожеледиця протримається ще тривалий час, так як температура буде на рівні нижчому від нуля.

Раніше синоптикиня Наталка Діденко прокоментувала зміну погодних умов у столиці України у вихідні дні, 22 та 23 січня. Погода у Києві у січні запам’ятається містянам морозами.