12.06.2021

Lviv Fan Festival: за кожен гол збірної Бельгії у ворота Росії на Євро-2020 наливатимуть пиво

Фан-зона Lviv Fan Festival у Львові пропонує вболівальникам випити за перемогу збірної Бельгії над росіянами. На Євро-2020 команди зустрінуться в групі В.

За кожен гол “Червоних дияволів” (прізвисько – збірної Бельгії) у ворота національної команди Росії організатори пообіцяли безкоштовно наливати по 100 келихів пива. В “Інстаграмі” фестивалю опублікували відповідне повідомлення.

Збірна Бельгії по футболу

Збірна Бельгії є однією з тієї команд, яка претендує на трофей. “Червоні дияволи” підтверджують своє прізвисько результативними матчами. Колектив Робертом Мартінеса дуже агресивний в лінії нападу і вважається одним з кращих в цьому напрямку. Можна припустити, то команда все ж близька до зміни поколінь. Ще 4-8 років і фанати зможуть напевно спостерігати іншу Бельгію. Колектив давно заслужив на перемогу в серйозних змаганнях і зобов’язаний це зробити.

Збірна Росії по футболу

Росія – помилка Євро. Команду можна віднести до явних аутсайдерів першості. З групою як завжди пощастило і можна поборотися за третє місце. Все вирішиться в грі з фінами, але не факт, що матч для футболістів Станіслава Черчесова буде вдалим. Якщо проаналізувати результати колективу, команда пробилася в ¼ фіналу чемпіонату світу. Цей показник на роки залишиться єдиним досягненням.

Результат зустрічі цілком очевидний. Слід очікувати сухого розгрому росіян. Бельгійці доведуть свою перевагу і вкажуть місце національної російської команди. Питання тільки один – скільки заб’ють “Червоні дияволи”.

Найбільш правильним буде варіант на перемогу бельгійців. Колектив Мартінеса зобов’язаний пороти за титул і продемонструвати необхідний настрій вже з першого матчу. Також цікава ставка п1 і тотал більше за 2,5 за 2,91.

Орієнтовний рахунок 5-0

Раніше Київське “Динамо” вперше за 5 сезонів достроково здобуло перемогу у чемпіонаті України.