06.03.2021

Кличко показав ремонт Індустріального мосту у Києві (Відео)

Віталій Кличко, мер української столиці, продемонстрував відео ремонтних робіт Індустріального мосту у Києві. Реконструкція об’єкту відбувається згідно планів інженерів.

Наразі реалізується реконструкція доріг і мостів, які ніяк не ремонтувалися десятиріччями. Про це 6 березня чиновник повідомив у “Фейсбуці”.

Він зазначив, що за минулі роки було відремонтовано майже 70 мостів та шляхопроводів. Наразі ремонт триває у всіх районах мегаполісу. Капітальний ремонт Індустріального мосту давно планували реалізувати, тому інженери взялися втілювати відповідний план. Споруду збудували за радянських часів у 1977 році та жодного разу комунальними службами не оновлювався. До кінця травня чиновник мають намір реалізувати перший етап відповідного ремонту шляхопроводу.

Будівельники оновлять тротуари та асфальтне покриття. Фахівці мають намір облаштувати нові комунікації та встановити сучасне вуличне освітлення. У 2021 році буде проведено завершення реконструкції проспекту Степана Бандери та Пейзажної алеї. Планують реалізувати реконструкцію й вулиці Довбуша та багатьох інших об’єктів.

Раніше на території столиці розчистили річки Либідь і Сирець. Комунальники зрізали аварійні дерева на території Оболонського району.