19.08.2020

Кличко перевірив оновлену першу чергу Пейзажної алеї (Фото)

Віталій Кличко, мер Києва, вирішив оцінити роботи, які було організовано на частині Пейзажної алеї. Фахівці проводять відповідну реконструкцію.

Знакове місце в історичному центрі столиці повинно бути змінено та модернізовано. У “Фейсбук” очільник мегаполісу опублікував відповідні фото.

Робітники виконували необхідні заходи від сходів до урочища Гончарі-Кожум’яки і в напрямку до скульптури “Аліса в країні чудес”. Пейзажну алею облаштовували ще 40 років тому. Очевидно, що капітальний ремонт був необхідний вже давно.

Оновлена ділянка отримала гранітне покриття, дощову каналізацію. Фахівці вирішили облаштувати систему поливу газону, а також встановили гранітний бортовий камінь і новенькі лавки. Сучасне LED-освітлення та декоративну підсвітку арт-об’єктів буде встановлено. Здійснили також ремонт підпірної стінки.

Віталій Кличко додав, що під час виконання та проведення ремонтних робіт довелося обмежити рух транспорту. До місця могли доїхати тільки автівки місцевих жителів та спецтранспорт екстрених служб. Влада сподівається, що нові зміни зроблять більш комфортними умови для маломобільних груп населення.

КМДА

Раніше стало відомо, що на Співочому полі в українській столиці відкрилася виставка квітів “Мультленд”. Фахівцями були використані декорації та насаджень київських підприємств.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.