21.11.2014

Кличко: «Київ опинився на межі банкрутства»

Заява мера столиці.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиця перебуває на межі банкрутства.

«Нормальне функціонування міста, це те що мене турбує на сьогодні. Своєчасне і необхідне для Києва фінансування не відбувається. Уряд не виділяє не обхідних коштів не дивлячись на те, що в самому місті і проживають представники центральної влади. Ситуація надзвичайно складана і потрібно приймати конкретні і негайні кроки для її вирішення» – заявив Віталій Кличко.

Столичний очільник також заявив, що дефіцит бюджету складає два мільярди гривень. Київ є одним з головних міст, яке найбільше надає коштів в державний бюджет.

Міністр фінансів Олександр Шлапак заявив, що столична влада сама не приймає дієвих кроків по вирішенню проблеми і навіть збільшила чиновницький апарат який «з’їдає» додаткові кошти.

«Київ повинен розібратись зі своїми фінансовими труднощами. Видатки і доходи міста залежать від прямого керівництва. Міністерство проводить додаткове фінансування в розмірі 1,6 млрд. гривень. Наразі відбувається повний розрахунок витрат на кількість чиновників. Мушу зазначити, що в столиці на сьогоднішній день надзвичайно «роздутий» апарат державних службовців» – заявив Шлапак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.