01.11.2023

Кияни та гості міста отримали можливість відвідати безоплатні екскурсії

Екскурсії у Києві

Екскурсії у Києві зацікавлять людей, які прагнуть знайти більше щодо культури, історії та розвитку української столиці.

На цьому тижні мешканці Києва та гості міста можуть відвідати 6 безоплатних екскурсій. У пресслужбі КМДА повідомили подробиці.

З четверга до неділі відбуватимуться відповідні прогулянки вулицями міста. Екскурсії у Києві сподобаються навіть найперебірливішим шанувальникам історії.

Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом»

Ця екскурсія надасть можливість ознайомить із будівництвом Володимирського собору, історіями Софійського собору та Золотих воріт тощо.

Дата та час: 2 листопада, четвер, 15:00.

Дата та час: 3 листопада, п’ятниця, 17:00.

Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом»

Для усіх, кому подобається театральне мистецтво, буде можливість ознайомитися з театральними традиціями Києва. Учасники екскурсій у Києві дізнаються інформацію щодо перших театрів, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

Дата та час: 3 листопада, п’ятниця, 15:00.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії»

Усім, хто цікавиться військовою історією та мілітарною темою, буде цікаво ознайомитися з низкою об’єктів. Учасники екскурсії почують нову для себе інформації щодо багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 4 листопада, субота, 12:00.

Екскурсія «Київ хрещатий»

Нові подробиці щогл історії старовинного міста можна дізнатися під ці цієї екскурсії. Усі охочі отримають можливість дізнатися й щодо людей, які формували, створювали і будували Київ.

Дата та час: 4 листопада, субота, 11:00.

Екскурсія «Київ історичний»

Цей варіант підійде для тих, хто хоче ознайомить з історією стародавнього Києва, його архітектурою та пам’ятками, Подолом та Майданом Незалежності.

Дата та час: 5 листопада, неділя, 11:00.

Реєстрація на екскурсії у Києві обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники зможуть отримати підтвердження реєстрації SMS-повідомленням або телефонним дзвінком.

Екскурсійні маршрути у Києві розроблені відповідно до умов воєнного стану. Укриття, що розташовані неподалік, у разі оголошення повітряної тривоги зможуть усіх прийняти.

Нагадаємо, з України намагалися вивезти старовинну ікону.