20.01.2018

«Кіборгів» вшанували у Києві

В Україні 20 січня відзначають день захисників Донецького аеропорту В столиці України організували урочисті заходи.

Учасники бойових дій, волонтери, представники влади і громадські активісти, а також небайдужі громадяни зібрались у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України. В даному закладі було проведено урочисті заходи.

У будинку офіцерів ЗСУ було організовано фотовиставку портретів багатьох загиблих захисників Донецького аеропорту. Військові отримали грамоти “Української асоціації інвалідів АТО”. Відбулась концертна програма за участі народної артистки України Ади Роговцевої, а також відомих українських гуртів – груп «Mad Heads» і «Мандри». Різні музичні колективи влаштували справжнє свято для військових української армії.

Представники військового керівництва, котрі були присутні на заходах, відзначили мужність та патріотизм захисників донецького литовища.

«Вшановуємо тих, хто своїм званням “кіборги” прославив Україну», –– йдеться у повідомленні віщого керівництва ЗСУ.

Як відомо, героїчна оборона українськими військами Донецького аеропорту тривала 242 дні. Важкі бої продовжувались з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 року. Часто захисників Донецького аеропорту називають «кіборгами».

Раніше повідомлялось, що київський госпіталь, де проходять реабілітацію звільнені військовополонені, зариють для співробітників преси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.