30.03.2024

Київщина нарощує темпи будівництва фортифікацій, створено понад 10 тисяч «зубів дракона» – ОВА

патрони війна

Росія не відмовилася від планів загарбати Україну, тому будівництво укріплень як ніколи є актуальним питанням.

Київська область й надалі збільшує темпи облаштування фортифікаційних споруд. Подробиці повідомили у Київській ОВА.

Захист українських кордонів назвали однією з головних цілей політики безпеки. Будівництво триває відповідно до державних завдань України. Усі роботи погоджуються з військовими у відповідності до доцільності та потреби.

Фортифікації, які будуються, передбачають певну розгалужену систему траншей, бліндажів та інших видів укриттів. Фахівці встановлюють «зуби дракона», відповідні загороджувальні рубежі. Триває робота над протитанковим ровами та іншими невибуховими загородженнями.

Вже встановили майже 10 тис. бетонних пірамід, облаштували протитанковий рів. Роботи не припиняються, техніка та усі необхідні матеріали застосовуються.

В ОВА наголосили на тому, що з військовими відбувається постійна комунікація щодо цього питання. Мобілізуються усі сили і ресурси для виконання поставлених завдань.

Фортифікації створюються під постійним прискіпливим контролем. Якість та дотримання термінів, а також ефективне використання коштів фіксуються. Від цього залежить життя як цивільного населення, так і наших захисників.

Нагадаємо, російський удар завдав шкоди довкіллю Київщини.