07.01.2020

Київ потрапив у список недооцінених туристами столиць світу

Київ опинився у списку недооцінених туристами столиць. Аналітики Forbes оголосили відповідний перелік.

Журналісти називають українську столицю «матір’ю східної слов’янської цивілізації». На їхню думку, місто варто відвідати через значимість для світової культури.

Експерти розповіли, що серед туристичних напрямків Київ посідає одне з останніх місць. Містом не цікавиться значна кількість туристів. За словами спеціалістів, головні напрямки туризму сьогодні потерпають від нашестя мандрівників, але Україна у цьому списку виняток.

Журналісти Forbes вважають, що у місті можна годинами гуляти без страху. Не потрібно думати про «життєвий простір та боротьбу з іншими туристами». Експерти порадили обов’язково відвідати Михайлівський золотоверхий монастир.

Неймовірна архітектура, автентичні українські їдальні та мальовничі церкви – не весь перелік переваг української столиці. Видання нагадало про Києво-Печерську лавру, яка збудована у XI столітті. Вона включена в спадщину ЮНЕСКО.

«Розгалужена система підземних ходів монастира кілька годин буде тримати вас у захваті, – йдеться у повідомленні.

https://www.instagram.com/p/B6-koOyCVB-/

У список Forbes також потрапили канадська Оттава, болгарська Софія, хорватський Загреб, столиця Словенії Любляна і столиця Південній Кореї Сеул.

Раніше Київ назвали одним з найдешевших міст у світі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.