17.01.2018

Київ назвали одним з найдешевших міст у світі

Стало відомо про список найдорожчих і найдешевших міст станом на січень 2018 року. Індекс Києва один з найкращих за даними сервісу Numbeo.

Представлено індекс найдорожчих мегаполісів нашої планети. База даних вартості життя у містах Numbeo опублікувала новий рейтинг.

Найдорожчим містом на планеті виявився Гамільтон (Бермудські острови). У першу десятку потрапили Лугано, Базель, Берн, Женева, Лозанна, Цюрих (Швейцарія). Також в лідерах два міста Норвегії (Осло і Ставангер) та Рейк’явік, столиця Ісландії.

Загалом серед країн Західної Європи найдорожчим життя виявилось у містах Норвегії, Ісландії, Великобританії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Данії і Ірландії. Найменша вартість цін на на різні групи товарів та послуг на території іспанських і португальських міст.

Рейтинг сервісу Numbeo

Держави Східної Європи виявились більш привабливими. Заклади соціального спрямування і розважальні місця Києва виявились доступними для багатьох туристів. Окрім української столиці (521 місце) до рейтингу потрапили Харків (534), Львів (531), Дніпро (526) і Одеса (508). Дешевше цих показників лише дані з міст Пакистану, Індії та Єгипту.

Сервіс Numbeo існує з 2009 року. Індекс вартості життя, ціни товарів і послуг купівлі нерухомості формується за певними даними. Аналітики беруть за 100% показники життя у Нью-Йорку (США), а всі інші великі мегаполіси розташовуються вище або нижче у відповідному списку.

Нагадаємо, яким був Київ у 2017 році. Українська столиця посіла 459 зі 485 місць рейтингу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.