31.10.2020

Карпати вкрило снігом: температура повітря опустилася нижче нуля (Фото)

Карпати в Україні побачили вже у цьому році сніг. У суботу, 31 жовтня, зафіксували відповідні опади.

Температура повітря на високогір’ї опустилася нижче нуля. Про це стало відомо із публікації у “Фейсбук” представниками Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста.

В цей день у багатьох країнах світу розпочинають активну підготовку до святкувань Хеллоуїна. Своєрідне містичне свято пов’язали й зі снігом у Карпатах.

На горі Піп Іван Чорногірський було хмарно. Сніг зафіксували вранці останнього дня жовтня. Видимість було зафіксовано до 60 метрів, йшов дрібний сніг і дув східний вітер 4-5 м/с. Фахівці зазначили, що температурні показники повітря склали -4°С.

На фото, які було зроблено з гірськолижних курортів та опубліковано у соцмережі, видно, що гірські вершини в Карпатах вже посипані снігом. Можна побачити, що подекуди сніговий покрив виглядає досить вражаючим.

Раніше на відомому українському гірськолижному курорті Драгобрат (Закарпатська область) вже зафіксували справжній зимовий снігопад. Опади пройшли ще 19 жовтня.


Чорногірський гірськовий пошуково-рятувальний пост

Нагадаємо, на території Київській області екологи зафіксували химерні сосни. Фахівці були здивовані побачити незвичні покручені дерева.