11.10.2020

Кандидат у мери від “Батьківщини” заявив, що тарифи на комунальні послуги у Києві завищені

Олексій Кучеренко висловився щодо оплати житлово-комунальних послуг. Кандидат у мери Києва від “Батьківщини” вважає, що тарифи завищені.

Політик нагадав про рішення Антимонопольного комітету України, який визнав, що тарифи у столиці неправомірні через неправильно складену ціну на газ. Про це він розповів на зустрічі із виборцями, повідомила 11 жовтня пресслужба політсили.

Кучеренко зазначив, що киянам повинні повернути кошти. Кандидат нагадав про звернення до керівника держави. У документі вказано, на Лівому березі орієнтовно 150 тисяч квартир могли переплатити вартість послуг.

Кандидат на головне крісло мегаполісу за умови перемоги під час місцевої виборчої кампанії пообіцяв, що від імені міста він визнає цей борг. Фахівець назвав чиновників міста відповідальними за неправильно сформовані тарифні показники та наголосив на необхідності змін у цій сфері.

Раніше стало відомо, що дружина Олега Ляшка, колишнього депутата Верховної Ради, очолила список Радикальної партії до Київради. Жінка нібито самостійно вирішила йти у політику та допомогти людям покращити життя.