20.09.2020

“Іван Франко” щотижня гулятиме вулицями Києва (Фото)

Перформанс “Іван Франко у Києві” відбувся в українській столиці. На Софійській площі було організовано театралізовану постановку.

Актор Станіслав Кирилов виконав роль письменника. Персонаж Гната Житецького передав Костянтин Афанасьєв. Про це 20 вересня повідомили на сторінці Міжнародного Фонду Івана Франка у “Фейсбук”.

Темою прогулянки з галицьким гостем стала розповідь про його візит до Великої України у 1885 році. Тоді виданий український літературний діяч познайомився із представниками Київської громади. Він неодноразово відвідував пам’ятні історичні місцевості, букіністичні лавки та книжкові “толкучки”.

Зустрітися з “письменником” усі охочі могли біля Михайлівського та Софійського Соборів, а також Володимирській гірці. У заході взяв участь і його онук на ім’я Роланд. Чоловік нині мешкає на території української столиці.

Щотижня перформанси “Іван Франко у Києві” організовуватимуть у вихідні дні. Під своєрідної прогулянки письменника супроводжуватимуть різні діячі культури кінця ХІХ ст. – початку ХХ ст. Захід щоразу відбуватиметься на іншій локації.

Міжнародний фонд Івана Франка

Раніше стало відомо, що виставка квітів “Мультленд” була організована на Співочому полі у столиці. Організатори створили 10 історій із декорацій та насаджень підприємств столиці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.