18.08.2020

Історичний банківський поїзд курсує у київському метро (Фото)

У столиці запустили історичний банківський потяг. Національний банк разом зі столичною підземкою виступили ініціаторами незвичного заходу.

Фінрегулятор вирішив відзначити історичну дату. Про це 18 серпня повідомили у пресслужбі Київського метрополітену.

У 2020 році виповнюється 115 років фінбудівлі на Інститутській. Саме у серпні 1905 року відбувся офіційний переїзд державних фінансистів у нову будівлю в центрі мегаполісу.

У поїзді метро усі охочі можуть побачити історичну банківську архітектуру. Також всередині вагону пасажири використовують QR-сканер. Громадянам надали змогу записатися на безкоштовну екскурсію. Заходи проходитимуть до кінця серпня 2020 року.

У столичному метрополітені нагадали й про певні зміни, які відбулися за радянських часів. У 1965 році з Нацбанком був відкритий другий вихід станції “Хрещатик”. Синьою гілкою столичного метро у серпні вже курсує незвичний арт-поїзд #ШахрайГудбай. У вагоні розміщені поради щодо правил безпеки платежів.

Стало також відомо, що дороги на території столиці миють спеціальними шампунями. Чиновники у КМДА заявили, що ініціатива направлена захистити асфальтове покриття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.