02.07.2019

Громада Тарасівки занепокоєна майбутнім стадіону

Генеральний план реконструкції стадіону у Тарасівці не затверджений. В групі сільської ради Тарасівки в Facebook повідомили подробиці.

Місцеві мешканці розповіли, що існує поетапний механізм для введення необхідних робіт. Для експлуатації спортивного об’єкту потрібно отримати містобудівні умови та обмеження в районному відділі архітектури. Відповідно неможливо розробляти проект будівництва і іншу документацію.

В повідомленні сказано, що діючий генеральний план датовано 1987 роком. Зараз на місці об’єкту спроектовано ринок. Це означає, що роботи не можливі. Можливість витрачати бюджетні кошти на споруду виключено.

Для створення трибун, на думку експертів, їх спочатку потрібно запланувати. Після проведення у відповідність певної документації можна говорити про конкретні дії.

Про реконструкцію стадіона з трибунами. Існує механізм поетапного виконання робіт, необхідних щоб були збудовані…

Опубликовано Тарасівська громада Понедельник, 1 июля 2019 г.

Генерального плану ще не затвердили. Депутати вирішили розробити окремий проект детального плану футбольного поля з трибунами і роздягальнями. Місцева громада має надію, що дане питання народним обранцям вдасться результативно вирішити.

Нагадаємо, в кінці червня стали відомі учасники 1/4 фіналу Кубку Київської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.