01.12.2023

Гандболісти Київщини отримали унікальні медалі зі сплаву металу з фронту (фото)

Юні гандболісти взяли участь у змаганнях в області.

Гандболістам Київщини вручили унікальні медалі зі сплаву металу з фронту російсько-української війни. Подробиці повідомила у Telegram Київська обласна військова адміністрація.

У повідомлені зазначили, що нещодавно вже завершився І етап чемпіонату Київської області з гандболу, який проводився серед юнаків до 12 років. Турнір відбувся у Бучі. Шість дитячих гандбольних команд Рокитного, Петропавлівської Борщагівки, Броварів, Сквири і Вишгорода брали участь у заході.

Напередодні організували ІІ етап чемпіонату Київщини серед команд дівчат до 13 років. У турнірі брали участь колективи зі Сквири, Рокитного, Петропавлівської Борщагівки, Броварів та Миронівки.

Учасникам вручили оригінальні медалі, які створені зі сплаву різного металу. Їхній автентичний макет розробили представники Київської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, наприкінці листопада підступах до Києва бійці тероборони збили “Шахед” з автомата АК-74. Мобільні групи й надалі виконують завдання з ліквідації повітряних цілей російських загарбників, які й надалі запускають безпілотники по українським містам.