25.06.2019

Форум платформи Indystry4Ukraine пропонує владі зміни для розвитку промисловості

У Києві 25 червня було організовано форум платформи Indystry4Ukraine. Всіх бажаючих запросили долучитись для участі у заході, повідомляє кореспондент «Київ Онлайн».

На зустріч відгукнулись представники промислових асоціацій і різних компанії, а також співробітники інститутів і агенцій. Всі вони вирішили запропонувати владі варіанти виходу для економіки України з кризи.

Присутні виступили з промовами, в яких зазначили, що саме потрібно робити для розвитку промислового сектору. Деякі учасники запропонували тісно співпрацювати з європейськими країнами. На їх думку, це дозволить впроваджувати певні рішення щодо просування товарів у Європейському Союзі.

Маніфестом платформи Industry4Ukraine запропоновано назвати пріоритети держаної підтримки малого та середнього бізнесу. Рівні правила допоможуть створити відповідний рівень конкуренції, котрий надасть змогу збільшити кількість робочих місць, провести регуляторну реформу, визначити фінансові послуги та захистити права інтелектуальної власності.

На думку учасників, прихід нової влади стане шансом для реалізації ідей, оскільки самі плани не можна втілити в життя без відповідної підтримки. Новообраному президенту України Володимиру Зеленському та іншим політикам підприємці радили дослухатись до їхніх ініціатив.

Нагадаємо, раніше у Києві відкрилась виставка PlastExpoUA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.