28.03.2020

Епідемія коронавірусу: в’їзди та виїзди з Києва перевіряють вибірково

Коронавірус Київ

Випадки зараження коронавірусом все більше фіксують у столиці країни. Мешканці Києва намагаються максимально дотримуватись правил карантину.

У КМДА 28 березня не підтвердили інформацію щодо закриття в’їздів та виїздів на територію міста. Чиновники зазначають, що у Штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації не ухвалювали подібних рішень.

Секретар відомства Володимир Бондаренко зазначив на необхідності проведення заходів, які допоможуть уникнути критичної ситуації. Наразі в’їзд до Києва легковим транспортом на даний момент не обмежено. Заборона діє на перевезення пасажирів автобусами міжміського та міжобласного сполучення.

Температуру у громадян на в’їздах міряють вибірково. У разі негативної тенденції та погіршення ситуації такий скринінг зроблять обов’язковим. З’ясувалось, що діє розпорядження з 17 березня. Якщо фіксуватимуть погіршення умов та збільшення хворих, ухвалюватимуть інші рішення, які допоможуть захистити людей від коронавірусу.

Нагадаємо, станом на 28 березня у Києві лабораторно підтверджено 74 випадки інфікування коронавірусом. За останню добу підтвердили 19 випадків зараження. До 24 квітня у країні триватиме загальнонаціональний карантин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.