31.03.2020

Епідемія коронавірусу: Україна може продовжити карантин після 24 квітня

Коронавірус зупинив розвиток української економіки. Через поширення епідемії захворювання уряд вважає доцільним зняти частину обмежень.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, вважає, що громадяни можуть собі дозволити перебувати на карантині півроку. Про це стало відомо 31 березня.

В ефірі програми «Свободи слова» на телеканалі ICTV човни розповів про загрози, які очікують економіку у разі негативного сценарію розвитку подій. Громадяни повинні виходити на роботу, оскільки переважна більшість не зможе знаходитись на карантинних заходах тривалий час.

Шмигаль зазначив, що існує два варіанти розвитку подій.

Перший – так званий «китайський», коли влада запроваджує короткочасні, але дуже жорсткі обмеження.

Другий – «м’який сценарій». Згідно цієї ініціативи громадянам варто дотримуватись жорстких норм санітарно-гігієнічних вимог. Соціальне дистанціювання та масочний режим допоможуть уникнути розповсюдження інфекції.

Керівник уряду спрогнозував, що після Великодня влада вирішить, який сценарій більш прийнятний для України. На його думку, варто запускати економіку, оскільки у людей немає фінансової подушки.

Нагадаємо, станом на 31 березня в Україні зафіксовано 549 випадків зараження коронавірусом. Всього в регіонах 13 громадян померли від даного захворювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.