23.08.2020

День Незалежності України: Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців

День Незалежності України святкують у нашій державі 24 серпня. Вселенський патріарх Варфоломій вирішив звернутися з цієї нагоди до українців.

Україна здобула не тільки політичну та світську незалежність, але й отримала релігійну свободу, одержавши Томос про автокефалію. Про це йдеться 23 серпня у заяві пресслужби священнослужителя.

У повідомленні йдеться про те, що патріарх вітає із 29-ю річницею український народ. Він побажав усім нам завжди пам’ятати про віру предків та шанувати слово Боже: “Щоб Українська Держава процвітала у мирі та справедливості”.

Варфоломій подякував цивільній і церковній владі, а також христолюбним збройним силам за дотримання божих канонів. Він побажав процвітання та спасіння українському народу.

Томос – декрет, який засвідчує одержання церквою відповідного права на визнання православним світом. У 2018 році Варфоломій І вручив томос про автокефалію Православної Церкви України.

Раніше стало відомо, що на печерських пагорбах урочисто відкрили меморіал, на якому підняли державний прапор України. У заході взяли участь Герої України та захисники, що боронили українську землю у війні з Росією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.