27.03.2021

Чемпіонат світу – Кваліфікація: прев’ю до матчу Норвегія – Туреччина

Дуже цікавий матч 27 березня очікується між національними збірними Норвегії та Туреччини. Фактично після першого туру ці дві команди можна назвати головними претендентами на перемогу в групі, адже національна збірна Нідерландів явно втратила шанс з турками довести своє реноме фаворита і тепер голландці таким не є.

Норвежці мають значний набір виконавців в лінії нападу. Від скандинавів обов’язково слід очікувати забитих голів. Саме колектив шведського фахівця Ларса Лагербека можна назвати в цій зустрічі фаворитом. Очевидно, що команда в цьому відбірковому циклі буде точно боротися за лідерство в групі і цілком ймовірно зможе його добитися.

Збірна Туреччини схоже зробила висновки після останньої Ліги Націй, де виступала досить посередньо. Перемога над голландцями з рахунком 4-2 це хороший сигнал на майбутнє. Колектив Шенола Гюнеша в сьогоднішньому матчі може зробити серйозну заявку на перше місце в турнірній таблиці.
Матч пройде все ж з перевагою в бік норвежців. Турецька нестабільність напевно проявить себе в протистоянні зі злагодженим скандинавським механізмом.

Слід очікувати великої кількості голів. Обидві команди не підуть з поля без забитих м’ячів. Все ж норвежці виглядають більш перспективно і можуть взяти три очки в непростому матчі.
Орієнтовний рахунок 2-1