01.07.2021

Битва титанів: на Євро-2020 Бельгія зіграє з Італією у Мюнхені

Чемпіонат Європи з футболу на фінішній прямій. Матч між збірними Бельгії та Італії відбудеться у Мюнхені.

Збірна Бельгії з футболу – один з фаворитів турніру. Колектив Мартінеса і раніше намагається завоювати престижний трофей. Золоте покоління все ніяк не може вирішити це завдання. Національній команді все не вистачає везіння. У 2018 році колектив був близький до завоювання чемпіонства, але потрапив під французький каток. Зараз ситуація дещо схожа, хоча Італія не зовсім нагадує Францію зразки 2018 року. Це єдина команда по силі, яка здатна протистояти бельгійцям.


Збірна Італії з футболу також претендує на завоювання чемпіонату Європи. Команда не смола обіграти австрійців в основний час і це явно нехороший сигнал, адже колектив такого рівня треба було проходити без особливих зусиль. Все ж відразу цього зробити не вдалося, хоча і італійському колективу довелося не просто. Напевно тренерський штаб зробив висновки і зможе запропонувати іншу стратегію з більш сильним конкурентом.

Матч пройде насичено і яскраво. Очікується велика кількість моментів біля воріт. Італійці мало пропускають, але зіткнуться з потужною атакою. Питання дня – чи вийде де Брюйне і Еден Азар на поле. У італійців так само невідома ситуація з готовності Джорджіо Кьеліні.


Кращим вибором на матч стане ставка тотал більше 2,5. Також цікава додаткова ставка на перемогу збірної Бельгії за 3,46. Орієновний рахунок 2-1.


Раніше Італія у групі А перемогла Вельс. В ¼ фіналу команда Роберто Манчіні здолала Австрію. Збірна Бельгії розгромила росіян.