19.09.2020

Антимонопольний комітет забов’язав зробити перерахунок тарифів тепла і гарячої води у Києві

Представники Антимонопольного комітету України вважають, що ТОВ “Євро-Реконструкція” має знизити тарифи у Києві. Відповідні перерахунки можуть здійснити для 300 тисяч киян.

Йдеться про жителів, яким компанія надає тепло і гарячу воду. Про це 19 вересня повідомив Олексій Кучеренко, народний депутат від “Фейсбук”.

Автор публікації наголосив, що нардепи вирішили звернутися до уряду. Чиновники мають здійснювати завищені нарахування. Тепер організація зобов’язана зробити перерахунок та повернути кошти громадянам. Кучеренко назвав це дуже знаковою перемогою.

Нардеп пояснив, що є певні передумови для здешевшання газу. Ситуація на світових ринках дозволяє говорити про певні зрушення у цьому напрямку.

На сайті відомства вказано, що підприємство повинно зробити аналіз відповідних даних та провести перерахунок плати за тепло і гарячу воду. Він зазначив, що необхідно переукласти договори з киянами. У цьому випадку ситуація зміниться й компанія почне постачати свої послуги за зниженими тарифами.

Раніше стало відомо, що батьки дітей обурені організацією харчування у київських школах. Вони показали у соцмережах дуже неякісні обіди школярів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.