24.01.2021

Акції проти Путіна: біля Посольства Росії у Києві між учасниками стався конфлікт

Протести на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального та проти президента РФ Володимира Путіна тривають не тільки у Росії. У Києві біля приміщення Посольства Російської Федерації також висловлювали обурення діями Кремля.

Загалом під час акції були присутні 30 осіб, але було зафіксовано конфлікт. Про це 24 січня повідомили у пресслужбі Нацполіції.

Дві різні групи вступили у словесну перепалку. Правоохоронцям вдалося швидко врегулювати ситуацію, тому наслідків уникнули. Стосовно цієї події заяв до поліції не надходило.

На території Росії акції проти арешту Олексія Навального тривають. Росіяни обурені діями влади та вимагають відпустити політика. Масштабні протести були зафіксовані у Москві, Санкт-Петербурзі, Якутську, Іркутську, Владивостоці та інших великих містах. Під час акцій на території столиці РФ затримали дружину Олексія Навального Юлію. Її помістили в автозак, але згодом відпустили.

Раніше стало відомо, що поліцейські затримали організатора “каруселі” на виборах на Київщині. Під час місцевих виборів організував незаконну схему 36-річний житель Обухівщини.