03.06.2014

12-й Київський батальйон повністю готовий до протистояння

До самого найжорстокішого протистояння з ворогом повністю готовий 12-й Київський батальйон.
Сформований 12 батальйон навкруги Києва буде охороняти важливі стратегічні об’єкти.
12-й Київський батальйон повністю готовий до протистояння ворогу, навіть до самого найжорстокішого. Майже два місяці йшло формування з війського запасу. Бійці витримують усі умови польового життя.
Про це навіть ТСН зняв сюжет. О 19.30 вони розповідали, що майже кожен з військових добровільно покинув своє звичне життя. Олексію навіть доведеться поборотися за зарплату і робоче місце, коли повернеться у цивільний світ. Він каже, що “Людям, які мобілізовані, залишають місця на роботі, їм платять гроші. Але цей закон діє для тих, хто мобілізувався з 1 квітня. Я – з 18 березня. У мене є дитина, а дружина пішла”.
Кожен бієць має свою форму. Київське керівництво видало берці та акумулятори. З автомобільного транспорту, у батальйоні є вантажівки. Але представникам ЗМІ їх чомусь не показали, також не показали й єдиний БРДМ. Кажуть, що в нього диряві баки. В наявності лише 30 бронежилетів, при чисельності бійців — 430 чоловік.
Бійці тут зовсім невимогливі, але їм є на що скаржитися – за два тижні жодного разу не поміняли постільну білизну.
Сформований 12 стратегічний батальйон має охороняти стратегічні об’єкти навколо столиці нашої країни. Зараз тут проводяться лише навчання – біг і стрільби.
На свої бойові пости у Слов’янську заступили новобранці другого батальйону Нацгвардії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.